Merhaba değerli Dövme sever arkadaşlar.

1992 Ardahan Doğumlu 1994’de Bursa’ya yerleşmiş. Bu işle ilk tanışmam 2008 de oldu.Bunun ardına 2 yıl kadar kendimi geliştirmekle uğraştım çeşitli videolarla,yapay Suni derilerle ve ardına 2010 yılında bu işi bana sevdiren öğreten kişiyle yani Öz Ustam ile  tanışıp bu aşamalara gelmemde büyük emeği ve yardımı oldu . Bursa Altıparmak’ta yaklaşık 3 ila 4 yıl arası devam ederek bu günlere kadar ilerledim.

Daha sonraki yıllarda Bursa Heykel İnönü Caddesinde kendi stüdyomu açmaya karar verdim ve 2017 yılında bu hayalimi gerçekleştirdim. Stüdyomu ilk açtığım günden itibaren en önemli unsur benim için insan sağlığıdır. Kullandığım ekipmanlar ve malzemeler günümüz şartlarının en iyisidir.

Stüdyomda, tek kullanımlık steril iğneler ve steril uçlar kullanmaktayım. Kullandığım boyalar kök boya olup insan sağlığına hiç bir şekilde zarara vermemektedir ve hem Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Türkiyede Dövme sanatı artık bir meslek dalı olarak kabul gördükten sonra, Ustalık belgesi,resmi İşyeri Açma ve Çalıştırma ruhsatı gibi her işletmede olması gereken belgelerin hepsi Uğur Çağlayan Tattoo Studıo’da bulunmaktadır. 
Hem sektörümüzdeki, hemde kanunlarımızdaki gelişmeleri yakından takip edip gerekli şartları uygulamaya özen gösteriyorum.